Taxonomy Menu (8.x-3.3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Depth
ro: Adâncime

en: Label
ro: Etichetă

en: Menu
ro: Meniu

en: Expanded
ro: Expandat

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Debugging
ro: Depanare
