Taxonomy Menu (8.x-3.4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: none
am: ምንም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Expanded
am: የተለጠጠ
