Taxonomy menu (8.x-3.4) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: none
ast: nengún

en: Label
ast: Etiqueta

en: Menu
ast: Menú

en: Expanded
ast: Expandíu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu
