Taxonomy menu (8.x-3.4) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Depth
fi: Syvyys

en: none
fi: ei yhtään

en: Description field
fi: Kuvauskenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Menu
fi: Valikko

en: Expanded
fi: Laajennettu

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Debugging
fi: Debuggaus
