Taxonomy menu (8.x-3.4) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Depth
hi: गहराई

en: none
hi: कोई नहीं

en: Description field
hi: विवरण क्षेत्र

en: Label
hi: लेबल

en: Menu
hi: सूची

en: ID
hi: आईडी

en: Expanded
hi: विस्तारित

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Debugging
hi: दोषमार्जन
