Taxonomy menu (8.x-3.4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Depth
it: Profondità

en: none
it: nessuno

en: Description field
it: Campo descrizione

en: Label
it: Etichetta

en: Expanded
it: Espanso

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
