Taxonomy menu (8.x-3.4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Label
my: အညွန်း

en: Menu
my: မီနူး
