Taxonomy Menu (8.x-3.4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Depth
te: లోతు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Description field
te: వివరణ ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Menu
te: మెనూ
