Taxonomy menu (8.x-3.4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: none
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Menu
th: เมนู

en: ID
th: ไอดี

en: Expanded
th: แสดงเมนูย่อย

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
