Taxonomy menu (8.x-3.5) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Depth
bs: Dubina

en: none
bs: ništa

en: Label
bs: Oznaka

en: Menu
bs: Meni

en: Vocabulary
bs: Riječnik
