Taxonomy menu (8.x-3.5) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Depth
cy: Dyfnder

en: none
cy: dim

en: Description field
cy: Maes disgrifiad

en: Menu
cy: Dewislen

en: Expanded
cy: Wedi ehangu

en: Vocabulary
cy: Geirfa
