Taxonomy menu (8.x-3.5) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Depth
id: Kedalaman

en: none
id: tidak ada

en: Description field
id: Bidang deskripsi

en: Expanded
id: Diluaskan

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Debugging
id: Pencarian bug
