Taxonomy menu (8.x-3.5) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: none
mn: хоосон

en: Menu
mn: Цэс

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
