Taxonomy menu (8.x-3.5) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Depth
mr: खोल

en: none
mr: काहीच नाही

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
