Taxonomy menu (8.x-3.5) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Depth
sk: Hĺbka

en: none
sk: žiadne

en: Description field
sk: Popis

en: Label
sk: Označenie

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Machine name
sk: Strojový názov
