Taxonomy Menu (8.x-3.6) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Depth
oc: Prigondor

en: none
oc: pas cap

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Menu
oc: Menú

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Expanded
oc: Desplegat

en: All
oc: Tot

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Debugging
oc: Desbugatge
