Taxonomy Menu (8.x-3.7) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: none
ka: არცერთი

en: Label
ka: სათაური

en: Menu
ka: მენიუ

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი
