Taxonomy Menu (8.x-3.7) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Menu
lt: Meniu

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
