Taxonomy Menu (8.x-3.7) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Label
ne: लेबल

en: Menu
ne: मेनु

en: ID
ne: परिचय

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: Machine name
ne: मशीन नाम
