Taxonomy Menu (8.x-3.7) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: none
bn: একটিও নয়

en: Menu
bn: মেনু

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
