Taxonomy Menu (8.x-3.7) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: none
bo: མེད

en: Description field
bo: གསལ་བཤད་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Debugging
bo: གནོད་སྐྱོན་སེལ་བ
