Taxonomy Menu (8.x-3.7) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Depth
ca: Profunditat

en: none
ca: cap

en: Description field
ca: Camp descripció

en: Label
ca: Etiqueta

en: Menu
ca: Menú

en: Expanded
ca: Expandit

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Debugging
ca: Depuració
