Taxonomy Menu (8.x-3.7) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Depth
et: Sügavus

en: none
et: puudub

en: Description field
et: Kirjelduse väli

en: Label
et: Nimetus

en: Menu
et: Menüü

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Debugging
et: Silumine
