Taxonomy Menu (8.x-3.7) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Description field
gu: વર્ણન ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Expanded
gu: વિસ્તૃત

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ
