Taxonomy Menu (8.x-3.7) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Depth
ja: 深さ

en: none
ja: なし

en: Description field
ja: 説明フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Menu
ja: メニュー

en: Expanded
ja: 展開

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Debugging
ja: デバッグ処理
