Taxonomy Menu (8.x-3.7) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Description field
lv: Apraksta lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Debugging
lv: Atkļūdošana
