Taxonomy Menu (8.x-3.7) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Depth
nl: Diepte

en: none
nl: geen

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Taxonomy Menu
nl: Taxonomie-menu

en: Taxonomy menu
nl: Taxonomie-menu

en: Parent menu link
nl: Bovenliggende menulink
