Taxonomy Menu (8.x-3.7) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: Vocabulary
ps: قاموس
