Taxonomy Menu (8.x-3.7) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: none
sq: asnjë

en: Menu
sq: Menuja

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: Vocabulary
sq: Fjalori
