Taxonomy Menu Sync (1.0.0) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Depth
ar: العمق

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Add new
ar: إضافة جديد

en: View
ar: عرض

en: Menu
ar: القائمة

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Created
ar: الإنشاء

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Disable menu item
ar: تعطيل بند قائمة

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول

en: Synchronize
ar: تزامن

en: UUID
ar: المعرف UUID
