Taxonomy Menu Sync (1.0.0) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Depth
be: Глыбіня

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Add new
be: Дадаць новага(ую)

en: View
be: Праглядзець

en: Menu
be: Меню

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Created
be: Створана

en: About
be: Аб
