Taxonomy Menu Sync (1.0.0) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Depth
bs: Dubina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Menu
bs: Meni

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran
