Taxonomy Menu Sync (1.0.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Depth
da: Dybde

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Add new
da: Tilføj ny

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Content type
da: Indholdstype

en: Created
da: Oprettet

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Disable menu item
da: Deaktiver menupunkt

en: Changed
da: Ændret

en: About
da: Om

en: Synchronize
da: Synkronisér
