Taxonomy Menu Sync (1.0.0) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Disable menu item
dz: དཀར་ཆག་རྣམ་གྲངས་ལྕོགས་མིན་བཟོ་
