Taxonomy Menu Sync (1.0.0) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Depth
hr: Dubina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Add new
hr: Dodaj novi

en: View
hr: Pregled

en: Menu
hr: Izbornik

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Created
hr: Stvoreno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Disable menu item
hr: Onemogući stavku u izborniku

en: About
hr: Opis
