Taxonomy Menu Sync (1.0.0) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Depth
id: Kedalaman

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Add new
id: Tambah baru

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Content type
id: Jenis konten

en: Created
id: Dibuat

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Disable menu item
id: Nonaktifkan item menu

en: Changed
id: Berubah

en: About
id: Tentang

en: Synchronize
id: Singkronkan
