Taxonomy Menu Sync (1.0.0) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Depth
it: Profondità

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Add new
it: Aggiungi nuovo

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Created
it: Creato

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Disable menu item
it: Disabilita voce menù

en: Configurations
it: Configurazioni

en: Changed
it: Modificato

en: About
it: Informazioni

en: Synchronize
it: Sincronizzazione
