Taxonomy Menu Sync (1.0.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Menu
ne: मेनु

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: About
ne: बारेमा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
