Taxonomy Menu Sync (1.0.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Depth
nl: Diepte

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Add new
nl: Nieuwe toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Disable menu item
nl: Menuonderdeel uitschakelen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: About
nl: Over

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
