Taxonomy Menu Sync (1.0.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ
