Taxonomy Menu Sync (1.0.0) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Add new
ps: نوی زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
