Taxonomy Menu Sync (1.0.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Menu
sq: Menuja

en: Created
sq: Krijuar

en: Disable menu item
sq: Çaktivo elementin e menusë

en: About
sq: Informacione
