Taxonomy Menu Sync (1.0.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Add new
th: เพิ่มใหม่

en: View
th: ดู

en: Menu
th: เมนู

en: ID
th: ไอดี

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Synchronize
th: ซิงโครไนส์
