Taxonomy Menu Sync (1.0.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep
