Taxonomy Menu Sync (1.0.1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Menu
ast: Menú

en: Updated
ast: Anováu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Created
ast: Fechu

en: Disable menu item
ast: Desactivar un elementu del menú
