Taxonomy Menu Sync (1.0.1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Menu
bn: মেনু

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: About
bn: সম্পর্কে
