Taxonomy Menu Sync (1.0.1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: About
br: Diwar-benn
