Taxonomy Menu Sync (1.0.1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Depth
cs: Hloubka

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Add new
cs: Přidat nový

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Changed
cs: Změněno

en: About
cs: Popis

en: Synchronize
cs: Synchronizovat
