Taxonomy Menu Sync (1.0.1) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Depth
de: Tiefe

en: Settings
de: Einstellungen

en: Add new
de: Neu hinzufügen

en: View
de: Ansicht

en: Menu
de: Menü

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Created
de: Erstellt

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Disable menu item
de: Menüpunkt deaktivieren

en: Configurations
de: Konfigurationen

en: Changed
de: Geändert

en: About
de: Über

en: Synchronize
de: Synchronisieren

en: Target menu
de: Zielmenü

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.
