Taxonomy Menu Sync (1.0.1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Disable menu item
eo: Malŝaltu menueron

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
